تاریخچه

با سپری نمودن هفت سال پرفراز و نشیب و جهد و تلاش، شرکت سیمین گامان آریا با شناسایی و تثبیت جایگاه خود در عرصه صنعت، در زمینه سیستم های اعلان و اطفاء حریق و گاز سنجی خود را به عنوان تولید کننده ، طراح، مشاور و تامین کننده ای مجرب معرفی نمود و هم اکنون ضمن انجام پروژه های مختلف در این زمینه، با ارائه اولین دتکتور گاز صنعتی ضد انفجار ساخت ایران و تولید شده بر اساس تکنولوژی های روز دنیا با گواهینامه های معتبر جهانی تحت برند SGD، قدم در راه بومی سازی کیفی محصولات الکترونیکی مورد نیاز در صنعت ایمنی نموده است.
ایجاد زیرساخت های مورد نیاز تولید همچون ساخت کارخانه در شهر اراک و راه اندازی آزمایشگاه های تست تجهیزات F&G براساس نیازمندی های استاندارد، از دیگر اقدامات این شرکت بوده است.
پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و دریافت گواهینامه ISO9001-2015 و همچنین اخذ گواهینامه ATEX اروپا از شرکت ECM ایتالیا جهت دتکتورهای گاز تولیدی (SGD-2000)، نمونه ای از تلاش این شرکت در ارائه تولیدات مطمئن، کارآمد، به روز و درخور نام ایرانی می باشد.
تاکید به انجام خدمات بر پایه دانش و استانداردهای معتبر جهانی در راستای ملاحظات مالی و اقتصادی کارفرمایان محترم، باعث معرفی این مجموعه به عنوان شریکی مطمئن و تجمیع کننده نیازمندی های فنی و مالی طرح ها و پروژه ها به مشتریان محترم در صنایع مختلف گردیده است.
خدمات این شرکت در حوزه فعالیت خود شامل موارد ذیل می باشد:
-          انجام خدمات مهندسی، مشاوره و برآورد هزینه
-          انجام خدمات خرید و مهندسی خرید
-          نصب و راه اندازی
-          آموزش

​خط مشی

شرح فعالیت (Scope):
شركت سیمین گامان آریا از سال 1393 بعنوان توليد كننده و ارائه دهنده خدمات طراحی، تامین، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات اعلان و اطفا حریق و تشخیص نشت گاز  در ايران فعاليت دارد.
 
ماموريت شركت (Mission):
 شرکت سیمین گامان آریا بر آن است تا از طریق تولید محصولات با کیفیت مطلوب و با قیمت مناسب و ارائه خدمات شایسته، خواسته های مشتریان را تامین کند.
 
 شعار ما، احساس امنیت، تلفیق کیفیت و دانش
 
چشم انداز ده ساله شركت (Vision):
قرار گرفتن در بین پنج شرکت  موفق ايراني با قابليت‌های کیفیت كلاس جهاني در توليد محصولات موضوع فعالیت
 
اهداف کلان  (Goals):
-          افزایش رضایت مندی ذینفعان
-          استفاده از ظرفیت تولید داخل و جلوگیری خروج ارز از کشور
-          ارتقای سطح کیفیت محصولات
-          افزایش سهم بازار با معرفی محصولات جدید و متمایز و استفاده از تکنولوژی روز
-          افزایش سطح دانش و آگاهی کارکنان
 
مديريت اين شركت استقرار سيستم مديريت كيفيت برمبناي استاندارد ISO9001:2015  را بعنوان الگو جهت رسیدن به اهداف فوق قرارداده است.
اینجانب ضمن اطلاع رسانی و انتقال مناسب خط مشی به کلیه ذینفعان، خود و سایر کارکنان را ملزم به رعایت الزامات فوق دانسته و تلاش سیستم را در جهت بهبود مستمر و نائل شدن به اهداف و چشم انداز، قرار خواهد داد.
 به منظور بررسی و بهبود عملکرد در فواصل زمانی مشخص و در جلسه بازنگری مدیریت  این خط مشی مورد بازنگری قرار میگیرد.    
​​​​​​​​​​​​​​

​​مدیر عامل
محمد احمدلو